Arçelik'ten marka dönüşümüne ilişkin önemli açıklama

Beko, Arçelik A.Ş.'nin kurumsal markası olacak. Türkiye dahil tüm coğrafi bölgelerde.

Küreselleşme stratejisi kapsamında artık Arçelik A.Ş.'nin kurumsal markasının; Türkiye dahil tüm coğrafyalarda Beko olarak kullanılacak.

Arçelik'in kamuyu aydınlatma platformuna yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Globalleşme stratejimiz kapsamında Arçelik A.Ş.'nin kurumsal markası bundan sonra Türkiye dahil tüm coğrafyalarda Beko olarak kullanılacak ve bu nedenle çalışanlarımızı ve dünya çapındaki operasyonlarımızı tek bir çatı altında buluşturmayı hedefliyoruz. ortak kurumsal marka.Yurtdışındaki iştiraklerimizin kurumsal isimleri de bu kapsamda kullanılacak.Kurumsal markayı Beko kurumsal markasını da kapsayacak şekilde değiştiriyoruz.Firmamız Türkiye'deki faaliyetlerine Arçelik ile Arçelik Pazarlama A.Ş. aracılığıyla devam edecektir. başta yerel değer yaratan tüm markaları olmak üzere (Arçelik, Beko, Grundig, Altus, Leisure).

Beko (Arçelik A.Ş.) Hakkında;

Beko*, dünya çapında 57 ülkede, iştirakleri aracılığıyla 55.000 çalışanıyla faaliyet göstermekte ve 13 ülkede (Türkiye, İngiltere, İtalya, Romanya, Slovakya, Polonya, Güney Afrika, Rusya, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Tayland ve Çin) 45 üretim tesisine sahiptir. ).

Beko*, sahip olduğu veya sınırlı kullanım hakkına sahip olduğu 22 ürün markasıyla dünya çapında faaliyet göstermektedir. (Arçelik, Beko, Whirlpool**, Grundig, Hotpoint, Arctic, Ariston**, Leisure, Indesit, Blomberg, Defy, Dawlance, Hitachi**, Voltas Beko, Singer**, ElektraBregenz, Flavel, Bauknecht, Privileg, Altus, Ignis, Polaris).

*Veriler, hisseleri borsada işlem gören ve Beko kurumsal markasını kullanan ana şirket Arçelik A.Ş.'ye aittir.
** Ticari markayı kullanmak için sınırlı haklara sahipsiniz.”


etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir