Arda Güler'in formasını devralan Montella gündemde! Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaşımı çok konuşuldu

Milli futbol takımının antrenmanı sırasında teknik direktör Vincenzo Montella'nın, Arda Güler'in elinden formayı alıp ona bireysel idmanlara başlamasını söylediği görüntüler sosyal medyada yaygınlaştı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) konuyla ilgili bir açıklama yaparak şunları söyledi: “Arda Güler'in kasık ağrısı nedeniyle teknik heyetimiz ile oyuncu arasında bireysel çalışma yapılması konusunda fikir birliğine varıldı. Söz konusu videoda çalışma görülüyor. Arda Güler için belirlenen kapsama girmiyor, milli oyuncumuz daha sonra koruma amaçlı başvurdu.” “Bu doğrusal bir işlem” dedi.

ADINI GÜNDEME YAZMIŞTI

Ancak sosyal medyada bu açıklama yeterli görülmedi. Son olarak Kızılcık Şerbeti'nin kahramanı Ahmet Mümtaz Taylan da Montella'yı sert bir şekilde eleştirdi.

Taylan, “Arda Güler'i merak etmeyin. 'Gelecek' sizsiniz. Vasat olacak.” diyerek sosyal medyada gündem oldu.

Ahmet Mümtaz Taylan sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Öğrendiklerinde hemen aynı departmanı istediler!  Detay Öğrendiklerinde hemen aynı departmanı istediler! “Yavru kedi” detayı.
Yaylada korkunç kaza! Yaylada korkunç kaza! “Kasırga hepimizi yuttu”
Kendini serin sulara attı!  Gerçek hayattaki görünümüne yorumlar yağdıKendini serin sulara attı! Gerçek hayattaki görünümüne yorumlar yağdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir