Aydın Büyükşehir Belediyesi daha yaşanabilir bir şehir için Aydın genelinde yatırımlarına devam ediyor – GÜNDEM

Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün altyapısını tamamen yenilediği Buharkent'te, bu çalışmaların ardından üstyapı çalışmaları devam ediyor.Mahallenin en işlek caddesi olan Atatürk Caddesi'nde yürütülen altyapı ve sıcak asfalt çalışmaları en yüksek oyu aldı. vatandaşlar. Vatandaşlar yapılan çalışmalardan dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.
Çerçioğlu'nun sadece altyapı-üstyapıda değil sosyal belediyecilikte de vatandaşın yanında olduğunu vurgulayan Buharkentli Nail Bayar, şöyle konuştu: “Özlem Hanım Sarı Piliçleri Buharkent'e gönderdi. Bunlar vatandaşlarımızın hizmetindedir. Yaşlıların tıraş, saç kesme gibi ihtiyaçlarını karşılayın. Mükemmel bir hizmeti var: Her gün evinde sıcak yemek alamayan vatandaşların evlerine sıcak yemek gönderiyor. “Bize hizmet eden insanları önceliğimiz haline getirelim” dedi. Bayar, ilçe merkezinde yürütülen altyapı ve sıcak asfalt çalışmalarından çok memnun kaldığını belirterek, “Hizmetten memnunuz. Altyapının değişmesi büyük faydalar sağlıyor.” Eski borularımız kanserojendi. En büyük yatırımı Özlem Hanım yaparak boruları değiştirdi. Arıtma tesisi ve iki büyük su deposu inşa ediliyor. Artık sağlığımızı düşünmeliyiz, diye düşündü Özlem Hanım bizi. Çünkü artık her şey yeni. Altyapıda artık sorun yok. Özlem Hanım'dan istediğimizi aldık, ablamız bizimle ilgilendi. “Buharkent'e verilen hizmetlerden ve altyapının yenilenmesinden dolayı Özlem Hanım'a teşekkür ederiz.”

“Buharkent, Çerçioğlu sayesinde hizmet aldı”


Emekli Salahattin Çatalkaya ise ilçeye yapılan hizmetlere ilişkin düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Özlem Hanım'a Allah rahmet eylesin. Onun sayesinde Buharkent birçok hizmet aldı. Özlem Çerçioğlu Buharkent'te iş yapan tek kişi olmasına rağmen Mehmet Meydan şunları söyledi: “Topuklu Efe sıcak asfaltı iki günde yaptı, çok memnunuz. Asfalt da petrol gibi çok güzel. İnsanlar oldukça memnun. Buharkent'te altyapı çalışmaları 10 ayda tamamlandı. Daha sonra iki günde asfalt atıldı. Başkan Özlem'den çok memnunuz. Vatandaşlarımız yapılan çalışmalardan oldukça memnun. “Altyapı çalışması ve sıcak asfalt için Özlem Hanıma teşekkür ediyoruz” dedi.

“Buharkent'in çehresi değişti”


Atatürk Caddesi'nin daha önce parke taşlarıyla kaplı olduğunu hatırlatan Meydan, şöyle konuştu: “Bu cadde daha önce parke taşlarıyla kaplıydı. Boru patladığında kazılarak onarıldı. “Bu yolda sıcak asfalt çalışması yapıldıktan sonra Buharkent'in çehresi değişti” dedi.
1986 yılından bu yana Buharkent'te esnaflık yapan Nazmi Çatalkaya, şunları söyledi: “Vatandaşlarımız alt yapı çalışmalarından ve sıcak asfalttan oldukça memnun. Asfalt çalışması iki gün içerisinde tamamlanarak kullanıma açıldı. Şebekemiz değişti, demir borulardan kurtulduk. Asbest boruları değiştiriliyor. Hem müşterilerim hem de köylülerimiz çok memnun. Büyükşehir Belediyesi çalışanları büyük bir özveriyle çalıştı. Yapılan yol çok güzeldi. Özlem Çerçioğlu'nun görevine devam etmesini, yatırımlarının devam etmesini istiyoruz; Biz kendisinden çok memnunuz dedi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir