Başkan Böcek'ten Vali Şahin'e ilk protokol ziyareti – GÜNDEM

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk protokol ziyaretini Antalya Valisi Hulusi Şahin'e gerçekleştirdi. Vali Şahin, Başkan Böcek'e ikinci döneminde başarılar dilerken, Başkan Böcek, Antalya için kararlılıkla ve gururla çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Valisi Hulusi Şahin'i makamında ziyaret etti. Vali Şahin, Başkan Böcek'e nezaketinden dolayı teşekkür etti.

Ona iyi şanslar diledi. Vali Şahin, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ikinci döneminizde siz Antalya'ya hizmet etmeye çalışırken, biz de sizlerle birlikte bu hizmetlere destek vermeye devam edeceğiz.”

Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ikinci dönem büyükşehir belediye başkanı olarak ilk ziyaretine Antalya Valiliği'nde başlamak istediğini belirterek, şunları söyledi: “Antalya'mız için başta siz ve 19 belediye başkanı arkadaşım ilçe yetkilileri olmak üzere tüm kurumlarla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. , hiçbir fark olmadan.”

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir