Bayraklı'da kurban satış yerleri kurayla belirlendi – GÜNDEM

Belediye Başkanı İrfan Önal, şunları söyledi: “Vatandaşlarımızın temiz ve sağlıklı ortamlarda kurbanlık hayvan satın alabilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için kurban pazarımızı en iyi şekilde düzenliyoruz” dedi.

SATIŞ YERLERİ ÇİZİMLERLE BELİRTİLDİ
Kurban pazarı için Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen satıcıların vatandaşlarla buluştuğu Bayraklı Belediyesi'nin kurban satış alanında Emniyet Müdürlüğü denetiminde yer çekimi yapıldı. Satıcılar çadırlarının yerlerini kura çekerek belirlediler. 84 sahadan büyükbaş hayvanlara 46, koyunlara ise 32 olmak üzere toplam 78 çadır tahsis edildi. Bayram öncesi gerekli tüm tedbirlerin alınacağı hayvan satış alanında Bayraklı Belediyesi Teknik İşler, Polis, Veterinerlik ve Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin Kurban Bayramı boyunca alanda görev yapacağı belirtildi. Satıcıların ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması için.

EKİPLERİMİZ SAHADA OLACAK
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, şunları söyledi: “Kurban pazarındaki çadırların yeri, polis ekiplerimizin gözetiminde satıcılar tarafından bizzat belirlendi. Sağlıklı ve kontrollü kurbanlıkların satışa sunulacağı Doğançay mahallesindeki mağazamızda vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla kurbanlık satın alabilecek. Vatandaşlarımızın hiçbir şekilde mağdur edilmemesi için ilgili ekiplerimizle denetim ve hizmetlerimizi Kurban Bayramı sonuna kadar sürdüreceğiz” dedi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir