Galatasaray başkan adayı Süheyl Batum'dan F.Bahçe maçı sonrası açıklama! ''Galatasaray asla terk edilmez'' Galatasaray

Galatasaray başkan adayı Süheyl Batum, F.Bahçe derbisi sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

“GALATASARAY'IN BÜYÜKLÜĞÜNÜ KARŞILAŞTIRMAK İÇİN HESAPLARINDAKİ '0' YETERLİ”

“Türkiye, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda büyük bir utanca tanık oldu.

ALİ SAMİ isminin yer aldığı Galatasaray çatısı altında Galatasaray teknik direktörüne parmak göstererek “Buradan çıkmazsan yenilirsin” diyen F.Bahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç'u da hatırlatmamız gerekiyor. YEN, banka hesaplarındaki hiçbir “0”ın Galatasaray'ın büyüklüğüne rakip olamayacağını tespit etti. “Bu yeterli değil”.

“DAYAK, BASİT BİR ŞEKİLDE AHLAKSIZLIKTIR”

204383

“Galatasaray'ın tecrübeli stadı antrenörüne saldırıp dövmek en hafif tabirle ahlaksızlıktır. Aynı şekilde biz de büyük Galatasaray ailesi olarak Ali Koç'un maç sonunda kullandığı tüm açıklamaları kendisine iade ediyoruz.

Burası GALATASARAY! Dün gece Galatasaray'ın seçilmiş yöneticisine, sporcularına, kulübün gazilerine, kurumsal kimliğine ve taraftarına yapılanları kimse bize kabul ettiremez. Dün gece bu rezaleti vahşice yapan herkes hem hukuka hem de tarihe hesap verecektir. Hiçbir günlük başarı, hiçbir gol, hiçbir kupa Galatasaray'a yapılan bu saldırıyı haklı gösteremez.”

“HUKUKLA MÜCADELE EDECEĞİZ”

pol

“Bu menfur saldırıyı gerçekleştiren F.Bahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, yöneticileri ve diğer ilgililer, 106/1, 86/1, 125/1 maddeleri uyarınca tehdit, kasten zarar verme, hakaret ve alenen hakaret suçlarına tabi tutulacaktır. Türk Ceza Kanununun -4, 126 ve 216. maddeleri.” Kin, düşmanlık ve aşağılamayı tahrik suçlarından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacağız, faillerin ibret verici bir şekilde cezalandırılması için hukuki mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz.

Tekrarlıyoruz, Galatasaray'a dokunulamaz. Galatasaray asla terk edilmez. Biz buradayız, tüm Galatasaray camiası!

“Süheyl BATUM”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
“Sen devletin polisisin, Ali Koç değil!”
İngiliz spikerden Arda'ya ilginç benzetme!İngiliz spikerden Arda'ya ilginç benzetme!
Galatasaray taraftarına cinsel organını gösterdi!Galatasaray taraftarına cinsel organını gösterdi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir