Gülşen fit görünümü ve şık tercihiyle dikkat çekti! Sırrını ilk kez açıkladı

Uzun süredir sahne stiliyle adından söz ettiren Gülşen, Kıbrıs'ta sahneye çıktı. Hayranlarını heyecanlandıran Gülşen, “Yenilenmeyi çok seviyorum. Bir süredir yeni single projesi üzerinde çalışıyorum. Şarkım 26 Nisan'da çıkacak. Çok fazla tavsiye vermeyeceğim, sürpriz olacak” dedi. yakında gel” diyerek bir başkasına iddialı bir seçim yapmıştı.

Yıllardır zayıflığı ve fit görünümüyle konuşulan Gülşen, kendisine sırrı soran gazetecilere “Açım” diyerek esprili bir dille yanıt verdi ve şunları ekledi:

İNCE KALMANIN SIRRI

“Doğru ve temiz beslenme çok önemli. Her şey dengede olmalı. Bu benim için artık bir diyet planı değil, bir yaşam tarzı haline geldi. Herkese önerebileceğim tek şey yürümek. “Çok yürüyor.”

Gülşen, işi nedeniyle tatil olduğunu söyledi. Ünlü şarkıcı, çalışmadığı zamanlarda daha çok yorulduğunu belirterek, şunları söyledi: “Çalışırken kendimi 7 yıldızlı bir otelde tatildeymişim gibi hissediyorum. Uçağa biner binmez dinlenebilirim. Sahneye hazırlanırken oturabilirim. İşimi yapıp dinlendiğimde kendimi inanılmaz derecede iyi hissediyorum. “Diğer zamanlarda kendimi daha yorgun hissediyorum” dedi. (Snob Dergisi)

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sahne stili ve dansı çok beğenildi! Sahne stili ve dansı çok beğenildi! “Birçok kaza…”
“Şu anda o şarkıyı söylemene izin vermezler” deyince… Bomba tepki
Deniz pozu! Deniz pozu! “Allah ıslah etsin” dendiğinde…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir