Microsoft'un iptal edilen telefonu piyasaya sürülseydi nasıl olurdu? – Son dakika bilim teknoloji haberleri

Akıllı telefonlara çok fazla odaklanmayan Microsoft, katlanabilir Surface Duos'u tanıttı. Telefon serisi bazı ülkelerde, özellikle ABD ve Avrupa'da iyi satılmış olsa da, Microsoft'un Android tabanlı telefonları piyasaya sürme çabaları yeterince ödüllendirilmedi.

Microsoft, 2019 yılında ilk Surface Duo'yu piyasaya sürdü. Surface Duo 2 ise 2021 yılında ortaya çıktı ve serinin üçüncü telefonunun geliştirilmesi yakın zamanda iptal edildi.

Katlanabilir telefonların yükselişe geçtiği dönemde piyasaya sürülen Surfece Duo serisi artık resmi olarak bile desteklenmiyor. Ancak iptal edilen Surface Duo 3'ün nasıl görüneceği patent görselleriyle ortaya çıktı. Sonuç olarak telefon, önceki modellerde olduğu gibi ikiye katlanabilen menteşeli bir yapıya sahip olsa da bir “destek ayağı” eklenecek.

Telefon, ekran açıldığında arka paneli destekleyecek bir stand yapısıyla geliyor. Üstelik ortaya çıkan patent görseli, telefonun üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor.

Microsoft'un önümüzdeki birkaç yıl içinde yeniden bu alana girmesi bekleniyor ancak bunun önümüzdeki birkaç yılda gerçekleşmesi beklenmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir