Portekizli şampiyondan milli takıma büyük övgü: 'Türkiye çok güçlü' – Son Dakika Spor Haberleri

Portekiz'in şampiyonlarından biri Raffaele Leão, EURO 2024 F Grubu'nun ikinci maçı Cumartesi günü oynanacak Türkiye Maç öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Rafael Leao maç hakkında şunları söyledi: “Yarın gerçekten zorlu bir maç olacak. Rakibimiz çok güçlü, inanılmaz oyuncuları var. Sahadaki organizasyonları çok iyi, onları çok iyi analiz ettik. Alanları çok iyi kullanıyorlar, yarın ne yapacağımızı çok iyi biliyoruz.” dedi.

HAKAN VE BARIŞ'IN CEVABI

Sözlerine devam eden yıldız isim şunları söyledi: “Bizim oyunumuzu Türkiye'nin açıklardan yararlanma konusundaki güçlü oyunuyla birleştirdiğimizde oldukça çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum.“dedi.

Leao, milli takım oyuncularımız Hakan Çalhanoğlu Görmek Barış Alper Yılmazİtibaren, “Hakan Çalhanoğlu'yla birlikte Milano'da oynadık. O harika bir oyuncu, kesinlikle fark yaratacak. Barış Alper Yılmaz da çok hızlı bir oyuncu.“dedi.

TÜRK HAYRANLARINA ÖVGÜ

Deneyimlenecek atmosfer hakkında yorum yapan Leao şunları söyledi: “Türk halkının takımına olan sevgisini iyi biliyoruz, Almanya'da çok sayıda Türk'ün yaşadığını çok iyi biliyoruz ama yarın Portekiz halkının desteğini stadyumda da arkamızda hissedeceğiz.“dedi.

Türkiye-Portekiz maçı 22 Haziran Cumartesi günü saat 19.00'da başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir