Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) bir başkan adayı daha! İsmail Uyanık, futbol adayı olduğunu resmen açıkladı

Temmuz ayında yapılması planlanan seçimlerle birlikte TFF olağan genel kurul toplantısı öncesinde aday sayısı 4'e yükseldi.

BAŞVURUSUNU RESMİ OLARAK AÇIKLADI

Son olarak Samsunspor Kulübü eski başkanı İsmail Uyanık, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlığına adaylığını açıkladı.

Uyanık, TFF başkanlığına adaylığını kentteki bir otelde düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Samsunlu gençlerin, Samsunlu taraftarların ve Türkiye'deki futbolseverlerin teşvik ve ısrarlarıyla futbola veda etmek için koşmaya karar verdiğini söyleyen Uyanık, şöyle konuştu: “Bugün Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. bir sonraki seçimler.” dedi.

Türkiye'de temiz futbol ve başarılı futbol takımları temennisiyle adaylığını açıkladığını belirten Uyanık, şöyle konuştu:

“İYİ ŞANSLAR DİLERİM”

ismail-uyanik-k2w5_cover

“Futbol kulüplerinin borçtan ve teknik iflastan kurtarılması gerektiğine, milli takımın yeniden başarılı olması gerektiğine, takımlarımızın yeniden Avrupa şampiyonu olması gerektiğine inananlarla birlikte adaylığımı açıklıyorum. Bu süreçte bu bir fırsattır. Futbol adına doğruları ve bildiklerimi tartışıp şu mesajları kamuoyuna daha rahat verebilirim: “Doğru şeyleri, doğru sloganları söylediğimizde anlaşabileceğimiz çok sayıda kaliteli ve temiz futbol adamı olduğuna inanıyorum. Bu sloganlar altında birleşebiliriz. Özellikle Türk sporuna, Samsun'a ve Anadolu sporuna hayırlı olmasını diliyorum.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sözleşmesi bitiyordu!  Modric'ten sürpriz kararSözleşmesi bitiyordu! Modric'ten sürpriz karar
Randevular verildi!  Beşiktaş'a Sarri bombasıRandevular verildi! Beşiktaş'a Sarri bombası
Taraftarlar çok kızgın!  Sürpriz talip: "Okan Buruk'u istiyoruz"Taraftarlar çok kızgın! Sürpriz talip: “Okan Buruk'u istiyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir