WhatsApp çöktü mü? Dünya çapında WhatsApp'a erişimde sorun yaşanıyor! Bakan Yardımcısı Sayan'ın Açıklaması

Dünya çapında iki milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp'ın mobil ve masaüstü uygulamalarına erişimde uzun süredir sorunlar yaşanıyor. Meta'nın sahibi olduğu ve bünyesinde Facebook, Instagram ve Messenger'ın da bulunduğu mesajlaşma uygulaması WhatsApp hizmetlerinde dünya çapında sorunlar yaşandığı iddia edildi.

Yaklaşık bir saatlik kesintinin ardından WhatsApp hizmeti normale döndü.

“KÜRESEL BİR HİZMET KESİNTİSİ”

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, sosyal medyadan bir açıklama yaptı: “Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezimiz @TRCert tarafından WhatsApp hizmetlerinde küresel bir kesinti rapor edilmiştir. Ekiplerimiz süreci takip etmektedir.
Yerli ve milli uygulamalarımızla vatandaşlarımız kesintisiz iletişim kurmaya devam edebiliyor. “Mesaj gönderilemiyor ve web uygulamasına erişilemiyor.”

Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sosyal medyada hızla yayıldı!  Görüntüler gündem oldu: Koku alan herkes bayılıyor.Sosyal medyada hızla yayıldı! Görüntüler gündem oldu: Koku alan herkes bayılıyor.
Bayramın tadı kaçtı, bir tabak makarna 3 bin TL!  Fiyatları gören vatandaşlar şaşkına döndüBayramın tadı kaçtı, bir tabak makarna 3 bin TL! Fiyatları gören vatandaşlar şaşkına döndü
Bayramda o mahalleye akın ettiler!  Araç girişi kapatıldı, çevik kuvvet polisi ve diğer trafik ekipleri sevk edildi.Bayramda o mahalleye akın ettiler! Araç girişi kapatıldı, çevik kuvvet polisi ve diğer trafik ekipleri sevk edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir