AK Partili Akbaşoğlu'ndan emekli ve çalışanlara müjde


AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu, CNN Türk'e önemli açıklamalarda bulundu. Akbaşoğlu, şunları söyledi: “Başta emekliler olmak üzere çalışanlara olumlu dokunuşlar yapmaya devam edeceğiz. Terfi sonrası yeni adımlar atacağız. Özellikle emekliler için giderleri azaltacak, gelirleri artıracak tedbirler alacağız. Çalışanların durumunu iyileştirecek tedbirler alacağız.” Haziran ayı sonu ve Temmuz ayı başında tüm çalışanlar, emekliler ve çalışanlar.”

AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu, milyonlarca emekli ve çalışanı etkileyen gelir artırıcı gelişmeyi duyurdu. Akbaşoğlu, şunları söyledi: “Başta emekliler olmak üzere çalışanlara olumlu dokunuşlar yapmaya devam edeceğiz. Terfi sonrası yeni adımlar atacağız. Özellikle emekliler için giderleri azaltacak, gelirleri artıracak tedbirler alacağız. Çalışanların durumunu iyileştirecek tedbirler alacağız.” Haziran ayı sonu ve Temmuz ayı başında tüm çalışanlar, emekliler ve çalışanlar.”

Akbaşoğlu'nun açıklamaları şöyle:

16 Nisan'dan itibaren Parlamento yeniden çalışmaya başlayacak. 2024 emeklilerin yılı, onların bizden beklentileri var. Biz sahanın sesini takip eden ve onu memnun etmeye çalışan hükümetiz. 17 kez iktidara geldik ve milletin onayını aldık. Bu anlamda başta emekliler olmak üzere çalışanlara olumlu müdahaleler sağlamaya devam edeceğiz. Tanıtımın ardından yeni adımlar atacağız. Özellikle emeklilerin giderlerini azaltacak, gelirlerini artıracak tedbirler alacağız. Haziran sonu ve Temmuz başında tüm emeklilerin ve çalışanların durumlarını iyileştirecek önlemler alacağız. Türkiye'nin geleceği için güvenli sonuçlara ulaşabilmek için küresel ufukları gerçekleştiren, bütüncül bir anayasayla, temel hak ve özgürlüklere bakış açısıyla, Türk Yüzyılının hedefleri açısından kırmızı çizgileri koruyan bir anayasaya ihtiyaç vardır. bölgesel ve küresel yapısal güç olarak Tüm tarafları bir araya getirerek, Türkiye'nin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bir yaklaşım önermek için çabalarımızı sürdüreceğiz.


etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir