Erdemir personel alımı yapacak | Ekonomi haberleri


Çelik üreticisi Erdemir saatlik işçi çalıştıracak.

Yassı çelik üreticisi Erdemir'in 2024 yılı toplu saatlik ücretli alımı için başvuru süreci 20 Mayıs Pazartesi günü başlayacak. Kayıtlar, 20 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri ​​arasında hafta içi her gün 08:00 – 16:00 saatleri arasında Erdemir Spor Salonu'nda yapılabilecek.

Adaylarda; meslek liselerinin elektrik/elektronik, endüstriyel otomasyon, makine teknolojisi, metal teknolojisi, metalurji teknolojisi ve otomotiv teknolojisi bölümlerinden ve/veya elektrik-elektronik/enerji, endüstriyel otomasyon, makine teknolojisi, metal teknolojisi, metalurji ve motor teknolojisi için iş makinaları bölümlerinden diploma alınması gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların ilan tarihinde 18-26 yaşları arasında (21.05.1997 ve sonrasında doğmuş, 19.05.2006 ve sonrasında doğmuş) olmaları gerekmektedir. Karadeniz Ereğli nüfusuna kayıtlı olan veya 20 Kasım 2023 tarihinden önce Karadeniz Ereğli'de ikamet etmeye başlayan ve halen burada ikamet edenlere öncelik verilecektir. Ayrıca tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmaları, sağlık muayenesi sonrasında çok tehlikeli iş sınıflarında çalışmaya uygun olmaları ve görevlerini yapmalarına engel olacak bedensel veya ruhsal rahatsızlıklarının bulunmaması gerekmektedir.

Adayların fiziki olarak kimlik belgeleriyle yaptıkları başvuruların yanı sıra, eş ve kardeşler dahil birinci derece yakınlarının sicil belgesi fotokopisi ile birlikte yapacakları başvurular da geçerli kabul edilecektir. Başvuru süreci, fiziki başvuru sırasında adaylara verilen link üzerinden online olarak devam edecektir. Sınav ve değerlendirmeleri geçen adaylar arasından personel alımı yapılacaktır.


etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir