Wanda Nara minik bikinisiyle özgürce uzanıyordu! Icardi'nin yorumu önemli…

Özel hayatı ve başarılı spor kariyeriyle adından sıkça söz ettiren Galatasaray'ın Arjantinli futbol yıldızı Mauro Icardi, eşi Wanda Nara ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Cesur tarzı ve cesur kombinleriyle dikkat çeken Wanda Nara, paylaştığı her paylaşımla ses getiriyor.

Eşi Icardi, Instagram hesabında yeni pozlarını birbiri ardına paylaşan Wanda Nara'nın minik bikinisiyle güneşlenirken çekilmiş fotoğrafına kayıtsız kalamadı.

Vanda 22

HABERDAR OLAMADI

Bikinisinin altında Wanda Nara'nın Hello Kitty figürünü gören Icardi, “Keşke o Kitty ben olsaydım…” yorumunu yaptı.

Yorum

YORUMLAR KALDIRILDI

Icardi'nin yorum yaptığı bu paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı. Wanda Nara sosyal medyada; “Teyze yazık”, “Teyze abartıyorsun gibi geliyor bana”, “Teyzeye bakmak istemiyorum”, “Çok samimiyet” gibi yorumlar yapıldı.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yeni Nesil Açık Hava konserlerinde bomba isimler: Simge, Semicenk ve diğerleri...Yeni Nesil Açık Hava konserlerinde bomba isimler: Simge, Semicenk ve diğerleri…
Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i bu kez sahilde Survivor'un güzelliğiyle görüntülendiKızılcık Şerbeti'nin Fatih'i bu kez sahilde Survivor'un güzelliğiyle görüntülendi
Başkasıyla dans etti, erkek arkadaşı onu izliyordu!  Etkinlik şuydu:Başkasıyla dans etti, erkek arkadaşı onu izliyordu! Etkinlik şuydu:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir